This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Dzisiaj jest: 19 Luty 2020    |    Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli

III miejsce Patryka w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

W dniu 22 maja 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie odbył się XIV Konkurs Języka Angielskiego dla Trzecich Klas Gimnazjów oraz Klas Ósmych Szkół Podstawowych Powiatu Brzozowskiego.

Naszą szkołę w w/w Konkursie reprezentował uczeń klasy III gimnazjum Patryk Bałaj (opiekun Anna Mazur).

Swoją wiedzę i umiejętności z języka angielskiego mieli okazję sprawdzić uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjów z naszego powiatu. Mimo bardzo wysokiej konkurencji Patryk świetnie poradził sobie z testem zaproponowanym przez Organizatorów, zdobywając 58, 5 pkt i zajmując wysokie trzecie miejsce.

Patryku, gratulujemy i życzymy Ci dalszych sukcesów w nowej szkole!

A. Mazur