Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

_______________________SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W HUMNISKACH - oficjalna strona________________________

Reklama
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Polish English German

 

PODZIĘKOWANIA

 

Wszystkim Dostojnym Gościom, na czele z Ks. Biskupem Stanisławem Jamrozkiem, Wojewodą Podkarpacką - panią Małgorzatą Chomycz-Śmigielską składam gorące podziękowania, gdyż swoja obecnością nadaliście Państwo wysoką rangę naszej uroczystości. Dziękuję pięknie za życzenia, gratulacje i prezenty dla szkoły.

W dniu jubileuszu kieruję szczególne podziękowania dla Burmistrza Brzozowa pana Józefa Rzepki za troskę o bazę szkoły, za wspieranie wszelkich działań służących dobru uczniów i stwarzanie możliwości współpracy. Dziękuję za ten wspaniały obiekt – boisko - prezent jubileuszowy, który będzie służył uczniom i mieszkańcom Humnisk.

Składam serdeczne podziękowania ks. Biskupowi Stanisławowi Jamrozkowi, ks. Dziekanowi Franciszkowi Gochowi i pozostałym księżom za wsparcie duchowe, za sprawowanie mszy świętej w intencji byłych i obecnych pracowników i uczniów, szczególnie dziękuję Proboszczowi naszej parafii – ks. Andrzejowi Kusiowi za pomoc w przygotowaniu jubileuszu szkoły, jak również za życzliwość i długoletnią udaną współpracę.

Podziękowania kieruję także do Sekretarz Gminy pani Beaty Bodzioch Kaznowskiej za życzliwość, wsparcie i cenne sugestie organizacyjne.

Dyrektorowi Brzozowskiego Domu Kultury panu Sebastianowi Michalskiemu oraz jego współpracownikom dziękuję za wypożyczenie i profesjonalną obsługę sprzętu nagłaśniającego.

Panu Janowi Gaździkowi dziękuję serdecznie za bezpłatne wykonanie Statuetek Jubileuszowych.

Dziękuję generalnemu wykonawcy boiska panu Janowi Ślęczce za prezent w postaci piłek i rakiet tenisowych dla uczniów oraz życzenia i gratulacje.

Serdeczne podziękowanie składam uczniom i nauczycielom odpowiedzialnym za program artystyczny: autorkom scenariusza – Małgorzacie Tarnawskiej, Marcie Fitkowskiej, Mieczysławowi Dąbrowskiemu za przygotowanie muzyczne, Marii Lasek, Edycie Dydek za dekoracje, Arkadiuszowi Mazurkowi za wsparcie elektroniczne, a za część sportową programu - Wojciechowi Niezgodzkiemu i Damianowi Barańskiemu. Pani Marcie Władyka dziękuję za opracowanie jubileuszowego numeru gazetki szkolnej „Nasza Dwójka” i wystawę zdjęć. Specjalne ukłony składam dla pana Stanisława Cyparskiego za pomoc w realizacji filmików.

Rodzicom uczniów, na czele z przewodniczącą Rady Rodziców - Iwoną Borkowską, dziękuję za to, że każdej sytuacji mogę liczyć na ich pomoc, niezawodność i wsparcie we wszystkich działaniach na rzecz szkoły– tak było i tym razem!

Gorące słowa podziękowania kieruję do wszystkich nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły za wysiłek, zaangażowanie, pomysłowość i trud włożony w przygotowanie jubileuszowej uroczystości.

Serdeczne dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację Jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej Nr 2 w Humniskach oraz zaszczycili nas swoja obecnością i życzeniami w tym uroczystym dniu.

 

                                                                     Małgorzata Woźniak

Dyrektor Zespołu Nr 2 w Humniskach