Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

_______________________SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W HUMNISKACH - oficjalna strona________________________

Reklama
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Polish English German

 

Humniska 20.05.2014r. 

 

liga lekkoatletyczna dziewcząt w ramach Gimnazjady

 

(powiat)

 

 

 

Miejsce: MOSiR Brzozów

 

Uczestnicy:

 

100 m                                                                    300 m

 

Szczepek Klaudia   15,12 s             Borkowska Karolina      55,67 s

 

Radoń Dominika     16,56 s             Krauz Paulina               62,86 s

 

Ginalska Julia                    14,09 s

 

600 m                                                                   pchnięcie kulą

 

Bartman Weronika 1:58,81             Gondek Monika                        6,90 m

 

Gołąb Dominika      2:00,16                        Borkowska Aleksandra 6,90 m

 

Szczudrawa Patrycja         2:24,18                        Sokalska Magdalena    6,60 m

 

rzut dyskiem                                                         skok w dal

 

Sawicka Edyta                   19, 36 m                      Knysz Dominika                        3,10 m

 

sztafeta 4x100 m 58, 59 s

 

 

 

Miejsce:

 

1. Gimnazjum Niebocko 818 pkt.

 

2. Gimnazjum Nr 2 Humniska 711 pkt.

 

3. Gimnazjum Stara Wieś 695 pkt.

 

4. Gimnazjum Dydnia 680 pkt.

 

5. Gimnazjum Grabownica 647 pkt.

 

6. Gimnazjum Blizne 605 pkt.

 

7. Gimnazjum Nr 2 Przysietnica 542 pkt.

 

8. Gimnazjum Golcowa 495 pkt.

 

9. Gimnazjum Nr 1 Brzozów 431 pkt.

 

 Gimnazjum Orzechówka nie sklasyfikowana                                                           

Opiekunowie: Barański Damian, Niezgodzki Wojciech

 


Humniska 09.05.2014r.

 

 

 

sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt w ramach Gimnazjady

 

(powiat)

 

 

 

 

 

Miejsce: MOSiR Brzozów

 

Uczestnicy:

 

Borkowska Karolina, Bartman Weronika, Radoń Dominika, Szczepek Klaudia, Radoń Dominika, Gołąb Dominika, Borkowska Aleksandra, Krauz Paulina, Ginalska Julia,

 

Bieg 8x800 m:

 

1. Gimnazjum Stara Wieś 22.38.96

 

2. Gimnazjum Blizne 23.11.75

 

3. Gimnazjum Humniska 2 23.15.84

 

4. Gimnazjum Dydnia 24.16.09

 

5. Gimnazjum Grabownica 24.39.46

 

6. Gimnazjum Domaradz - nie sklasyfikowane

 

 

 

Humniska 09.05.2014r.

 

 

 

sztafetowe biegi przełajowe chłopców w ramach Gimnazjady

 

(powiat)

 

 

 

Miejsce: MOSiR Brzozów

 

Uczestnicy:

 

Mazur Dawid, Sowiński Damian, Cierpiak Piotr, Nogaj Kamil, Kij Krzysztof, Rzepka Arkadiusz, Kot Maksymilian, Nawrocki Kordian,  Koszela Patryk,

 

Bieg 8x800 m:

 

1. Gimnazjum Niebocko 17.37.96

 

2. Gimnazjum Domaradz 17.47.83

 

3. Gimnazjum Grabownica 17.55.31

 

4. Gimnazjum Humniska 1 18.21.94

 

5. Gimnazjum Blizne 18.27.53

 

6. Gimnazjum Brzozów 1 18.31.83

 

7. Gimnazjum Stara Wieś 18.36.88

 

8. Gimnazjum Dydnia 19.04.34

 

9. Gimnazjum Humniska 2 20.11.44

 

 

 

Humniska 30.04.2014r.

 

 

 

zawody coca-cola cup dziewczyn

 

(II runda) 

 

Miejsce: boisko "orlik" w Boguchwale

 

Uczestnicy:

 

Bartman Weronika, Borkowska Karolina, Sawicka Edyta, Szczepek Klaudia, Radoń Dominika, Gołąb Dominika, Borkowska Aleksandra,

 

Miejsce:

 

  1. Gimnazjum Niechobrz
  2. Gimnazjum Humniska nr 2
  3. Rzeszów nr 10
  4. Izdebki

 

 

 

 

 

Humniska 03.04.2014r.

 

 

 

zawody coca-cola cup chłopcy

 

(I runda)

 

 

 

Miejsce: ZS Stara Wieś

 

Uczestnicy:

 

Bieńczak Arkadiusz, Bąk Patryk, Mazur Dawid, Dydek Patryk, Bieńczak Radosław, Rzepka Arkadiusz, Nogaj Kamil, Kij Krzysztof, Rzepka Maciej, Kot Maksymilian,

 

Miejsce:

 

  1. Gimnazjum Brzozów
  2. Gimnazjum Stara Wieś
  3. Gimnazjum Humniska nr 2
  4. Gimnazjum Blizne

 

 

 

Humniska 01.04.2014r.

 

 

 

zawody coca-cola cup dziewczyn

 

(I runda)

 

 

 

Miejsce: stadion w Besku

 

Uczestnicy:

 

Bartman Weronika, Borkowska Karolina, Sawicka Edyta, Szczepek Klaudia, Radoń Dominika, Gołąb Dominika, Kędra Dżesika, Borkowska Aleksandra, Ginalska Julia, Sokalska Magdalena,

 

Wyniki:

 

Gimnazjum Besko - Gimnazjum Humniska 2   1:2

 

Gimnazjum Humniska 2 - Gimnazjum Milcza  2:0

 

Gimnazjum Górki - Gimnazjum Humniska 2   1:0

 

Miejsce:

 

  1. Gimnazjum Humniska nr 2
  2. Gimnazjum Górki
  3. Besko
  4. Milcza

 

 

 

Humniska 14.01.2014r.

 

 

 

zawody piłka ręczna dziewcząt w ramach Gimnazjady

 

(powiat)

 

  

 

Miejsce: ZS nr 1 w Humniskach

 

Uczestnicy:

 

Radoń Dominika, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Bartman Weronika,  Gołąb Dominika, Borkowska Aleksandra, Ginalska Julia, Krauz Paulina,

 

Miejsce:

 

  1. Gimnazjum Grabownica
  2. Gimnazjum Przysietnica nr 1
  3. Gimnazjum Humniska nr 2
  4. Gimnazjum Przysietnica nr 2

 

 

 

Humniska 25.11.2013r.

 

 

 

zawody w unihokeju dziewcząt w ramach Gimnazjady

 

(powiat) 

 

Miejsce: Gimnazjum nr 1 w Golcowej

 

Uczestnicy:

 

Radoń Dominika, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Bartman Weronika, Szczepek Klaudia, Gołąb Dominika, Borkowska Aleksandra, Ginalska Julia,

 

Miejsce:

 

  1. Gimnazjum Stara Wieś
  2. Gimnazjum Humniska nr 2
  3. Gimnazjum Golcowa
  4. Gimnazjum Górki
  5. Gimnazjum Orzechówka

 

     VI.     Gimnazjum Domaradz

 

 

 

Humniska 24.11.2013r.

 

 

 

zawody w unihokeju chłopców w ramach Gimnazjady

 

(powiat)

 

  

 

Miejsce: ZS Stara Wieś

 

Uczestnicy:

 

Bieńczak Arkadiusz, Gromek Paweł, Mazur Dawid, Bąk Patryk, Cierpiak Piotr, Kij Krzysztof, Krzyżanowski Szymon, Kot Maksymilian, Nawrocki Kordian, Koszela Patryk

 

Miejsce:

 

  1. Gimnazjum Stara Wieś
  2. Gimnazjum Niebocko
  3. Gimnazjum Golcowa
  4. Gimnazjum Górki
  5. Gimnazjum Dydnia, Gimnazjum Brzozów

 

    VII.     Gimnazjum Humniska nr 2, Gimnazjum Domaradz, Gimnazjum             

 

                Orzechówka                

 

 

 

Humniska 17.10.2013r.

 

 

 

indywidualne biegi przełajowe w ramach Gimnazjady

 

(Finał wojewódzki)

 

 

 

 

 

Miejsce: stadion w Kolbuszowej

 

Uczestnicy:

 

Gołąb Dominika, Kucab Klaudia

 

Bieg 1000 m:

 

19 miejsce na 86 startujących (rocznik 1998- 1999) - Gołąb Dominika

 

42 miejsce na 96 startujących (rocznik 2001- 2002) - Kucab Klaudia

 

 

 

 

 

Humniska 09.10.2013r.

 

 

 

indywidualne biegi przełajowe w ramach Gimnazjady

 

(Powiat)

 

 

 

 

 

Miejsce: MOSiR Brzozów

 

Uczestnicy:

 

Szczepek Klaudia, Bartman Weronika, Gołąb Dominika, Ginalska Julia, Nogaj Kamil, Kij Krzysztof.

 

Bieg 1000 m

 

II miejsce - Gołąb Dominika, awans do finału wojewódzkiego,

 

V miejsce - Bartman Weronika

 

VIII miejsce Szczepek Klaudia

 

 

 

 

 

Humniska 21-11-2013 r.

Zawody w unihokeju dziewcząt w ramach IMS.

(powiat)

Miejsce: stadion ZS nr 2 w Humniskach.

Uczestnicy: Cierpiak Sara, Lorenc Aleksandra, Garbińska Paulina, Kucab Klaudia, Kielar Julia, Kędra Amelia, Dziepak Patrycja, Szerszeń Zuzanna.

Do zawodów przystąpiło 6 drużyn z powiatu, mecze rozgrywano w dwóch grupach.

 

Wyniki meczy:

Gr. A. Górki – Golcowa 1                      5:0

Gr. B. Stara Wieś – Orzechówka          1:0

Gr. A. Golcowa 1 – Haczów                   0:2

Gr. B. Orzechówka – Humniska 2          2:0

Gr. A. Haczów – Górki              0:2

Gr. B. Humniska 2 – Stara Wieś           1:2

 

Gr. A                                       Gr. B   

1. Górki                       1. Stara Wieś

2. Haczów                                2. Orzechówka

3. Golcowa 1                            3. Humniska 2

 

Półfinały:

HaczówStara Wieś              1:1 (1:0 rzuty karne)

Orzechówka –  Górki              1:0

 O 3 miejsce:

Stara Wieś – Górki      0:1

Finał:

Haczów – Orzechówka 1:0awans do półfinału wojewódzkiego

 

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

Humniska 20-11-2013 r.

Zawody w unihokeju chłopców w ramach IMS.

(powiat)

Miejsce: stadion ZS Stara Wieś.

Uczestnicy: Borek Kamil, Mazur Bartłomiej, Dąbrowski Dominik, Pietryka Bartosz, Błyskal Patryk, Nawrocki Rafał, Piotrowski Mateusz, Krzyżanowski Jakub, Bednarczyk Paweł.

Do zawodów przystąpiło 9 drużyn z powiatu, mecze rozgrywano w trzech grupach. Zwycięzcy grup i jedna drużyna z drugich miejsc która pokonała rywali w barażach zagrali ze sobą w półfinale.

Wyniki meczy:

Gr. A. Haczów – Golcowa 2                  1:0

Gr. B. Humniska 2 – Orzechówka         1:1

Gr. C. Stara Wieś – Górki                    2:2

Gr. A. Golcowa 2 – Domaradz1  0:2

Gr. B. Orzechówka – Brzozów   0:0

Gr. C. Górki – Golcowa 1                       0:0

Gr. A. Haczów – Domaradz 1    2:0

Gr. B. Humniska 2 – Brzozów    4:2

Gr. C. Stara Wieś – Golcowa 1  5:1

Gr. A                                       Gr. B                                        Gr. C

1. Haczów                    1. Humniska 2                  1. Stara Wieś

2. Domaradz1                           2. Orzechówka                               2. Górki

3. Golcowa 2                            3. Brzozów                                 3. Golcowa 1

Baraże:

Domaradz1 – Orzechówka        0:1

Domaradz1 – Górki                   2:1

Górki – Orzechówka                 0:2

Półfinały:

Humniska 2 – Stara Wieś    3:0

Orzechówka – Haczów 1:0

O 3 miejsce:

Stara Wieś– Haczów    1:0

Finał:

Humniska 2 – Orzechówka    5:0 – awans do półfinału wojewódzkiego

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

Humniska 26-10-2013 r.

Zawody w piłce koszykowej w ramach Gimnazjady.

(Gmina)

Miejsce: ZS Grabownica Starzeńska.

Uczestnicy:

Gołąb Dominika, Bartman Weronika, Sawicka Edyta, Ginalska Julia, Radoń Dominika, Borkowska Karolina, Borkowska Aleksandra, Szczepek Klaudia, Krauz Paulina.

Mecze rozgrywano każdy z każdym.

Gimnazjum nr 2 Przysietnica – Gimnazjum Górki                     15 : 12

Gimnazjum Grabownica – Gimnazjum nr 2 Humniska                12 : 9

Gimnazjum nr 2 Przysietnica – Gimnazjum Grabownica           10 : 27

Gimnazjum Górki– Gimnazjum nr 2 Humniska                           8 : 25

Gimnazjum nr 2 Przysietnica – Gimnazjum nr 2 Humniska        2 : 26

Gimnazjum Górki – Gimnazjum Grabownica                                 :

Miejsca:

  1. Gimnazjum Grabownica
  2. Gimnazjum nr 2 Humniska
  3. Gimnazjum nr 2 Przysietnica
  4. Gimnazjum Górki

 

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

Humniska 2-10-2013 r.

Zawody lekkoatletyczne w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

Miejsce: stadion Resovia Rzeszów

Uczestnicy:

Gołąb Dominika, Sawicka Edyta

Najlepsze miejsce osiągnęła

IV miejsce w rzucie dyskiem – Sawicka Edyta.

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

Humniska 1-10-2013 r.

Zawody lekkoatletyczne w ramach IMS.

(finał wojewódzki

Miejsce: stadion Resovia Rzeszów.

 Uczestnicy:

Borek Kamil, Mazur Bartłomiej.

Rzut piłeczka palantową

3 miejsce. Borek Kamil – 54,5 m

9 miejsce  Mazur Bartłomiej – 48 m.

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

Humniska 27-09-2013 r.

Biegi im. Waleriana Pańko.

Miejsce: stadion: MOSIR Brzozów

Uczestnicy:

Gołąb Dominika, Bartman Weronika, Rzepka Arkadiusz, Nogaj Kamil, Kij Krzysztof,

Mazur Bartłomiej, Pietryka Bartosz, Borek Kamil, Cierpiak Sara, Kędra Amelia, Kucab Klaudia, Krzyżanowski Jakub, Lorenc Maciej, Pilszak Dawid, Dziepak Patrycja, Florek Aleksandra, Szerszeń Zuzanna, Szczepek Paulina, Dziepak Karina, Szerszeń Kacper, Zięba Hubert.

Najlepsze miejsca osiągnęli:

II miejsce w biegu na 800m – Gołąb Dominika – awans na zawody powiatowe,

IV miejsce w biegu na 800m – Bartman Weronika – awans na zawody powiatowe,

III miejsce w biegu na 600m – Kucab Klaudia – awans na zawody powiatowe,

VI miejsce w biegu na 600m – Borek Kamil – awans na zawody powiatowe.

V miejsce w biegu na 400m – Pilszak Dawid

V miejsce w biegu na 200m – Szczepek Paulina.

Pozostali zajęli miejsca poza pierwszą szóstką.

 Opiekun: Niezgodzki Wojciech

  

Humniska 24-09-2013 r.

zawody lekkoatletyczne w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

Miejsce: stadion: MOSIR Brzozów

 Uczestnicy:

Gołąb Dominika, Bartman Weronika, Sawicka Edyta, Ginalska Julia, Radoń Dominika, Borkowska Karolina, Borkowska Aleksandra, Szczepek Klaudia, Bak Patryk, Bieńczak Arkadiusz, Mazur Dawid,  Lasek Dawid, Kij Krzysztof.

Najlepsze miejsca osiągnęli:

I miejsce w biegu na 600m – Gołąb Dominika – awans do finału wojewódzkiego,

II miejsce w biegu na 600m – Bartman Weronika,

II miejsce w skoku w dal – Ginalska Julia,

III miejsce w rzucie dyskiem – Sawicka Edyta - awans do finału wojewódzkiego.

 

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

 

Humniska 20-09-2013 r.

Biegi przełajowe w ramach IMS.

(Powiat)

Miejsce: stadion: MOSIR Brzozów

 Uczestnicy:

Cierpiak Sara, Borek Kamil, Pilszak Dawid, Kucab Klaudia, Pietryka Bartosz, Krzyżanowski Jakub.

Najlepsze miejsce zajęła Kucab Klaudia w biegu na 1000 m.

III miejsce Kucab Klaudia.

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

Humniska 20-09-2013 r.

Zawody lekkoatletyczne w ramach IMS.

(Powiat)

Miejsce: stadion: MOSIR Brzozów

Uczestnicy:

Cierpiak Sara, Borek Kamil, Mazur Bartłomiej, Dąbrowski Dominik, Kij Michał, Pilszak Dawid, Kucab Klaudia, Kielar Julia, Nogaj Damian, Pietryka Bartosz, Buczkowicz Karol,

Krzyżanowski Jakub.

Rzut piłeczka palantową

2  miejsce  Mazur Bartłomiej – 53,5 m, - awans do finału wojewódzkiego,

3 miejsce. Borek Kamil – 51,5 m, - awans do finału wojewódzkiego,

 

Bieg na 60 m dz.

10.  Cierpiak Sara – 10,14s

13. Kucab Klaudia – 10,20s

20. Kielar Julia – 10,76s

 

Bieg na 60 m ch.

10. Pilszak Dawid – 9,86s

19. Dąbrowski  Dominik 10,46s

20. Nogaj Damian 10,49s

 

Bieg na 1000m chł.

7. Pietryka Bartosz – 3.51,00

20. Kij Michał - 4.38,00

 

Skok w dal

13. Buczkowicz Karol – 3,19m

18. Krzyżanowski Jakub – 3,04m


Opiekun: Niezgodzki Wojciech