Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

_______________________SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W HUMNISKACH - oficjalna strona________________________

Reklama
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Polish English German

WRZESIEŃ

 


Zawody lekkoatletycznych w ramach IMS.

(Powiat)

 

Miejsce: stadion: MOSIR Brzozów

Data: 25-09-2012 r.

Uczestnicy:

Ginalska Julia, Bartman Anna, Cierpiak Sara, Sokalska Magdalena, Rychlicki Wiktor, Koszela Patryk, Kuś Jakub, Bednarczyk Paweł, Borek Kamil, Kot Maksymilian, Mazur Bartłomiej, Nawrocki Kordian, Dąbrowski Dominik, Kij Michał.

Rzut piłeczka palantową

 

5. Borek Kamil – 41m,

 

6. Mazur Bartłomiej – 38,5m,

 

10. Kot Maksymilian – 36m.

 

10. Sokalska Magdalena – 28m

 

Bieg na 100 m

 

7. Ginalska Julia – 9,71

 

15. Cierpiak Sara – 10,16

 

7. Rychlicki Wiktor – 9,47

 

22. Koszela Patryk – 10,04

 

Bieg na 600m dz.

 

10. Bartman Anna – 2.25.31

 

Bieg na 1000m chł.

 

14. Nawrocki Kordian - 4.04.36

 

17. Dąbrowski Dominik - 4.07.13

 

26. Kij Michał - 4.29.67

 

Skok w dal

 

13. Kuś Jakub – 3,07

 

15 Bednarczyk Paweł – 2,88

 

Opiekun: Niezgodzki Wojciech


PAŹDZIERNIK

 


Zawody w bieganiu im. Waleriana Pańki.

 

 

Data: 25-10-2012 r.

Miejsce: stadion: MOSIR Brzozów

Uczestnicy:

Klasy I – II

Widurski Kacper, Konieczny Jakub, Glazar Patryk, Emilia Lorenc, Paulina Szczepek, Romańczyk Milena.

Klasy III – IV

Szerszeń Zuzanna, Kędra Amelia, Widurski Szymon, Nogaj Damian.

Klasy V – VI

Ginalska Julia, Cierpiak Sara, Szczudrawa Patrycja, Borek Kamil, Dąbrowski Dominik.

Gimnazjum I – III

Gołąb Dominika, Sczepek Klaudia, Bartman Weronika, Dudek Bartosz, Bąk Patryk, Nogaj Kamil

 

 Najlepsze miejsca:

 

Bieg na 200m klasy I – II

 

Dz. – IV miejsce Emilia Lorenc, VI miejsce - Paulina Szczepek

 

Ch. - IV miejsce Widurski Kacper, VI miejsce - Konieczny Jakub

 

Bieg na 800m dz gimnazjum

 

II miejsce Dominika Gołąb, IV miejsce Weronika Bartman


Opiekun: Niezgodzki Wojciech


LISTOPAD

 

Zawody w unihokeju chłopców w ramach IMS.

(Powiat)

 

Data i miejsce: 15.11.2012 r., ZS Haczów.

 Uczestnicy: Kot Maksymilian, Koszela Patryk, Krzyżanowski Szymon, Kucab Adrian, Pietryka Bartosz, Mazur Bartłomiej, Błyskal Patryk, Borek Kamil, Rzepka Maciej, Rychlicki Wiktor.

 W zawodach uczestniczyło 8 drużyn.

 Nasza drużyna zajęła V miejsce.

 Opiekun: Niezgodzki Wojciech.

 

Zawody w unihokeju chłopców w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

 

Data i miejsce: 16.11.2012 r., ZS Golcowa

Uczestnicy: Czopor Krzysztof, Bąk Patryk, Bartman Grzegorz, Dudek Bartosz, Mazur Dawid, Huber Norbert, Bieńczak Arkadiusz, Gromek Paweł, Nogaj Kamil.

W zawodach uczestniczyło 8 drużyn.

Nasza drużyna zajęła V miejsce.

Opiekun: Niezgodzki Wojciech.


Zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Gimnazjady.

(Gmina)

Data i miejsce: 17.11.2012 r., ZS Grabownica.

Uczestnicy: Pilszak Klaudia, Gołąb Dominika, Szczepek Klaudia, Borkowska Ola, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Krauz Paulina, Ginalska Milena, Koszela Kinga.

Mecze rozgrywano każdy z każdym. Dziewczęta z Humnisk wygrały wszystkie cztery mecze zdobywając I miejsce i awans na zawody powiatowe.

1. Gimnazjum Humniska 2

2. Gimnazjum Grabownica

3. Gimnazjum Przysietnica 2

4. Gimnazjum Brzozów

5. Gimnazjum Górki

Opiekun: Niezgodzki Wojciech

 

Zawody w unihokeju dziewcząt w ramach IMS.

(Powiat)

 

Data i miejsce: 19.11.2012 r., SP Brzozów.

 

Uczestnicy: Julia Ginalska, Sokalska Magdalena, Anna Bartman, Dominika Knysz, Katarzyna Piotrowska, Weronika Pięta, Cierpiak Sara, Patrycja Szczudrawa.

 

W zawodach uczestniczyło 6 drużyn.

 

Nasza drużyna zajęła II miejsce.

 

Finał: SP nr 2 Humniska – SP Stara Wieś 0:1

 

Opiekun: Niezgodzki Wojciech.


 Zawody w unihokeju dziewcząt w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

 

Data i miejsce: 23.11.2012 r., SP Stara Wieś.

Uczestnicy: Pilszak Klaudia, Gołąb Dominika, Radoń Dominika, Borkowska Ola, Sawicka Edyta, Błyskal Wiktoria, Ginalska Milena, Koszela Kinga, Bieńczak Paulina.

W zawodach uczestniczyło 5 drużyn.

Nasza drużyna zajęła III miejsce.

Opiekun: Niezgodzki Wojciech.

Zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

 

Data i miejsce: 28.11.2012 r., ZS Jasionów.

Uczestnicy: Pilszak Klaudia, Gołąb Dominika, Radoń Dominika, Borkowska Ola, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Krauz Paulina, Ginalska Milena, Koszela Kinga.

Mecze rozgrywano każdy z każdym. Dziewczęta z Humnisk wygrały wszystkie cztery mecze zdobywając I miejsce i awans na zawody rejonowe.

Golcowa – Jasionów 13 – 42

Humniska 2 – Hłudno 20 – 19

Humniska 2 – jasionów 32 – 25

Hłudno – Golcowa 27 – 10

Humniska 2 – Golcowa 29 – 12

Hłudno – Jasionów 8 - 48

 

1. Gimnazjum Humniska 2

2. Gimnazjum Jasionów

3. Gimnazjum Hłudno

4. Gimnazjum Golcowa

Opiekun: Niezgodzki Wojciech