This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Dzisiaj jest: 19 Luty 2020    |    Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli

„Klub Bezpiecznego Puchatka”

„Klub Bezpiecznego Puchatka” jest programem edukacyjnym, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych. W ramach programu przekazujemy Państwu materiały edukacyjne wraz ze scenariuszami lekcyjnymi, które zostały opracowane przez nauczycieli – metodyków przy współpracy ze specjalistami z Biura Prewencji i Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Przygotowana dla Państwa książeczka ma za zadanie pomóc w przekazaniu dzieciom niezbędnej wiedzy o tym, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, w domu i w czasie zabawy. Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych „Klubu Bezpiecznego Puchatka”, których elektroniczną wersję możecie Państwo pobrać na tej stronie. W zakładce „Dla Dzieci” znajduje się również elektroniczna wersja książeczki dla dzieci z grami i zabawami o tematyce bezpieczeństwa, a w zakładce „Dla Rodziców” – broszura informacyjna z poradami, które rodzice powinni przekazać swoim pociechom.

Edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa jest zadaniem długofalowym i wymagającym dużego zaangażowania ze strony rodziców, jak i nauczycieli. Mamy jednak nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa.