This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

_______________________SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W HUMNISKACH - oficjalna strona________________________

Reklama
Dzisiaj jest: 19 Luty 2020    |    Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Polish English German

 

WRZESIEŃ


Zawody lekkoatletyczne w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

Miejsce: stadion: MOSIR Brzozów

Uczestnicy:

Koszela Kinga, Pilszak Klaudia, Paściak Kamila, Ginalska Milena, Kędra Patrycja Radoń Gabriela, Wojtas Aneta, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Radon Dominika, Huber Norbert, Sawicki Jarosław, Dudek Bartosz, Bartman Grzegorz.

Skok w dal

1 miejsce Koszela Kinga – 3,94m,

2 miejsce Pilszak Klaudia – 3,93m.

Sztafeta 4x100m

1 miejsce - 1,00,59 - Koszela Kinga, Pilszak Klaudia, Ginalska Milena, Paściak Kamila

100m

5 miejsce Ginalska Milena 15,74 sek.

11 miejsce Kędra Patrycja 16,01 sek.

300 m

2 miejsce – 51,51sek. Paściak Kamila

12 miejsce – 56,02 Borkowska Karolina

24 miejsce – 58,38 Huber Norbert

600 m

4 miejsce - 2.04.07 Sawicka Edyta

Rzut dyskiem

3 miejsce – Radoń Gabriela 18,50

6 miejsce – Wojtas Aneta 15,30

1000m

11 miejsce Sawicki Jarosław

23 miejsce Dudek Bartosz

Pchnięcie kulą

25 miejsce Bartman Grzegorz 7,40 kula (5kg)


 

PAŹDZIERNIK

 

05-10-2011 - Zawody lekkoatletyczne w ramach Gimnazjady.

(finał wojewódzki)

Miejsce: stadion: Uniwersytetu Rzeszowskiego

Uczestnicy:

Koszela Kinga, Pilszak Klaudia, Paściak Kamila, Ginalska Milena, rez – Kędra Patrycja.

Skok w dal


– Koszela Kinga – 4,04m (3,94- powiat) ,

– Pilszak Klaudia – 4,38m (3,93 - powiat).

 

Sztafeta 4x100m

 

– Koszela Kinga, Pilszak Klaudia, Ginalska Milena, Paściak Kamila – 58,18sek. (1,00,59 - powiat)

Zawodniczki poprawiły swoje rezultaty jeśli chodzi o wynik osiągnięty na zawodach powiatowych.

 

 

08-10-2011 - Indywidualne biegi przełajowe w ramach Gimnazjady.

(powiatowe)

Miejsce: stadion MOSIR Brzozów

Uczestnicy:

Bartman Grzegorz, Sawicki Jarosław, Sawicka Edyta, Szczepek Klaudia, Borkowska Karolina, Ginalska Milena, Bieńczak Arkadiusz, Huber Norbert, Mazur Dawid.

Dystans:

DZIEWCZĘTA (1998) – ok. 1000 m:

3. Sawicka Edyta – awans do finału wojewódzkiego

4. Szczepek Klaudia – awans do finału wojewódzkiego

Borkowska Karolina – nie ukończyła

CHŁOPCY (1998) – ok. 1200 m

22. Bieńczak Arkadiusz

23. Huber Norbert

Mazur Dawid – nie ukończył

DZIEWCZĘTA (1996-97) – ok. 1000 m

Ginalska Milena – nie ukończyła

CHŁOPCY (1996-97) – ok. 1500 m

13. Sawicki Jarosław

33. Bartman Grzegorz


 

11-10-2011 turniej piłki nożnej Coca-Cola Cup

(dziewczęta 1 runda eliminacyjna)

Miejsce: Gimnazjum Rogi

Uczestnicy:

Ginalska Milena, Koszela Kinga, Sawicka Edyta, Pilszak Klaudia, Paściak Kamila, Lasek Agnieszka, Wojtas Aneta, Radoń Gabriela, Kędra Patrycja, Borkowska Karolina, Radoń Dominika.

Do turnieju zgłosiło się 4 drużyny.

Gimnazjum Miejsce Piastowe, Gimnazjum Wróblik Szlachecki, Gimnazjum Milcza, Gimnazjum Nr 2 Humniska.

Wyniki meczy:

Gimnazjum Miejsce Piastowe vs. Gimnazjum Nr 2 Humniska 2 : 0

Drużyny z Milczy i Wróblika nie przyjechały więc mecze z nimi zostały zweryfikowane jako walkower 3:0

Tabela końcowa: pkt bramki

1. Gimnazjum Miejsce Piastowe 9 8 / 0 - awans do dalszych rozgrywek

2. Gimnazjum Nr 2 Humniska 6 6 / 2

3. Gimnazjum Wróblik Szlachecki 0 0 / 6

4. Gimnazjum Milcza 0 0 / 6

 

19-10-2011 -Konkurs wiedzy na temat „Programu rozwoju obszarów wiejskich”.


Data i miejsce: 19.10.2011 r., ZS Górki.

Uczestnicy: Piotrowska Katarzyna, Sokalska Magdalena, Ginalska Julia.

W konkursie wzięły udział reprezentacje 4 szkół podstawowych. Każdy z uczestników miał do rozwiązania test wiedzy na temat „ programu rozwoju obszarów wiejskich”. Suma punktów trzech osób składała się na wynik całej drużyny.

Nasza drużyna zajęła 3 miejsce zdobywając nagrodę: zestaw „Unibros Teke” – kije i piłeczki do unihokeja.

1. SP Górki

2. SP Stara Wieś

3. SP nr 2 Humniska

4. SP nr 1 Humniska


LISTOPAD

 

15-11-2011 - Zawody unihokeja chłopców w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

Data i miejsce: 15.11.2011 r., ZS Stara Wieś

Uczestnicy: Sawicki Jarosław, Dąbrowski Adam, Cierpiak Adam, Cierpiak Mateusz, Gondek Rafał, Sobstyl Sebastian, Szuba Piotr, Lasek Dominik, Dudek Bartosz, Mazur Dawid, Huber Norbert, Bieńczak Arkadiusz.

Humniska – Golcowa 0:1

Humniska – Brzozów 3:0

Humniska – Górki 1:1

Półfinał:

Humniska – Stara Wieś 0:1

Gimnazjum nr 2 Humniska zajęło 3 miejsce na 8 drużyn.

I m – G. Dydnia

II m – G. Stara Wieś

III m – G. Humniska 2

 

15-11-2011 - Zawody unihokeja dziewcząt w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

 

 

Data i miejsce: 14.11.2011 r., ZS Stara Wieś

Uczestnicy: Koszela Kinga, Gruszka Martyna, Paściak Kamila, Kędra Patrycja, Wojtas Aneta, Lasek Agnieszka, Radoń Gabriela, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Wiszyńska Adrianna.

1. Gimnazjum Orzechówka

2. Gimnazjum Golcowa

3. Gimnazjum Humniska 2

4. Gimnazjum Dydnia

5. Gimnazjum Stara Wieś

Kolejność spotkań:

Orzechówka - Stara Wieś 2 - 3

Golcowa - Dydnia 3 - 0

Humniska 2 – Orzechówka 2 - 1

Stara Wieś - Golcowa 2 - 2

Dydnia - Humniska 2 0 - 2

Orzechówka - Golcowa 0 - 2

Humniska 2 - Stara Wieś 1 - 0

Dydnia - Orzechówka 0 - 4

Golcowa - Humniska 2 1 - 2

Stara Wieś - Dydnia 1 - 0

Klasyfikacja końcowa:

I. Humniska 2 4 8 pkt. 7 - 2

II. Golcowa 4 5 pkt. 8 - 4

III. Stara Wieś 4 5 pkt. 6 - 5

IV. Orzechówka 4 2 pkt. 7 - 7

V. Dydnia 4 0 pkt. 0 - 10

Opiekun Niezgodzki Wojciech

 

25-11-2011 - Zawody w koszykówce chłopców w ramach Gimnazjady.

(Gmina)

Data i miejsce: 25.11.2011 r., ZS Grabownica.

Uczestnicy: Sawicki Jarosław, Dąbrowski Adam, Cierpiak Mateusz, Sobstyl Sebastian, Szmyd Denis, Lasek Dominik, Dudek Bartosz, Mazur Dawid, Huber Norbert, Bartman Grzegorz.

Mecze rozgrywano każdy z każdym. Uczniowie z Humnisk zajęli II miejsce.

1. Gimnazjum Grabownica

2. Gimnazjum Humniska 2

3. Gimnazjum Przysietnica 1


25-11-2011 - Zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Gimnazjady.

(Gmina)

Data i miejsce: 26.11.2011 r., ZS Górki.

Uczestnicy: Pilszak Klaudia, Radoń Dominika, Paściak Kamila, Kędra Patrycja, Wojtas Aneta, Lasek Agnieszka, Radoń Gabriela, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Wiszyńska Adrianna, Ginalska Milena.

Mecze rozgrywano każdy z każdym. Dziewczęta z Humnisk wygrały wszystkie cztery mecze zdobywając I miejsce i awans na zawody powiatowe.

1. Gimnazjum Humniska 2

2. Gimnazjum Brzozów

3. Gimnazjum Grabownica

4. Gimnazjum Przysietnica 2

5. Gimnazjum Górki

 

 

29-11-2011 - Zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Gimnazjady.

(Powiat)

Data i miejsce: 29.11.2011 r., ZS Haczów.

Uczestnicy: Pilszak Klaudia, Radoń Dominika, Paściak Kamila, Kędra Patrycja, Wojtas Aneta, Lasek Agnieszka, Radoń Gabriela, Sawicka Edyta, Borkowska Karolina, Wiszyńska Adrianna, Ginalska Milena, Koszela Kinga.

Mecze rozgrywano każdy z każdym. Dziewczęta z Humnisk wygrały trzy z czterech meczy zdobywając II miejsce, przegrywając jedynie ze zwyciężczyniami z Haczowa.

1. Gimnazjum Haczów

2. Gimnazjum Humniska 2

3. Gimnazjum Golcowa

4. Gimnazjum Hłudno

5. Gimnazjum Dydnia